Vítěz Technické národní ligy Taekwondo 2011
Stříbrný tým z Dětského evropského šampionátu 2012

ZÁVODY

Májový pohár 2012

2012-06-01
Májový pohár 2012Ve dnech 19. a 20. května pořádal SK Cobra dojang Praha v pražské Slávii již 10.ročník Májového poháru.
Na sobotní část - kyorugi se zaregistrovalo celkem 224 závodníků, z toho 5 bojovníků z našeho klubu. Jako první nastoupil Pavel Martianov, svého soupeře znal již z dřívějších zápasů, naposledy se utkali v Olomouci a vybojoval si třetí místo. Lukáš Dvořák porazil své protivníky a podařilo se mu získat místo první. I Matyáš měl stejného soupeře z Olomouce. Ovšem mnohem zkušenějšího a tak si odnesl medaili bronzovou. Díky organizačním problémům na své boje čekali do odpoledních hodin Honza Hačka a Táňa Tkáničková. Táňa se umístila na druhém místě a Honza si vybojoval zasloužené zlato.
V neděli se závodů v poomsae zúčastnilo celkem 23 bojovníků z celkového počtu 138 závodníků. Začali trojice a postupně se začali připisovat první body do celkového hodnocení.
Martin Tyma, Matyáš Vágner – 1.místo
V odpoledních hodinách probíhali jednotlivé kategorie jednotlivců. I zde se závodníkům našeho klubu dařilo a většina si odnesla medailové umístění:
1.místo
Jan Hačka, Tomáš Hlava, Martin Tyma, Šimon Vopelka, Michaela Linderová, Adéla Pražáková
2.místo
Milan Hoang, Matyáš Vágner, Eliška Kutilová, Sabina Salátová, Tereza Tesařová,Karolína Urbanová
3. Místo
Stanislav Krátký, Vendula Janáková, Sabina Minářová

I tyto skvělé výsledky nestačily ve velké konkurenci k obhájení loňského vítězství a putovní pohár vyhrál klub Taehan, jejichž bojovníkům tímto gratulujeme. Celkovým součtem bodů se CBU Vysočina – SK Kyonggi Kwon umístil na druhém místě.

:: FOTOGALERIE

Scorpions Cup 2012

2012-05-04
Scorpions Cup 2012v sobotu 28.4.2012, Olomouc - Scorpions Cup 2012 MEMORIÁL MIROSLAVA VYHNÁLKA. Pro náš klub 100% úspěšné závody........
Všem závodníkům, kteří bojovali v Olomouci moc děkuji za super výkony a za pohodové závody. Z vašich výsledků mám radost.....trenér

2012-04-24
II.Kolin Cup 2012V neděli 22.4.2012 se bojovníci SK Kyonggi Kwon zúčastnili turnaje v poomse sestavách na 2.ročníku Kolín Cup. Celkem 24 závodníků přijelo na tento turnaj. Celkem se zúčastnilo turnaje asi 150 bojovníků z celé České republiky.
Závodníky a všechny přítomné přivítal starosta města Kolín Vít Rakušan. Před samotnými závody vystoupily mažoretky ze skupiny TS Bohemia.
Poté už začaly probíhat samotné závody. Nejdříve se soutěžilo v párech a ve trojicích. Za trojice závodili: Tomáš Hlava, Martin Tyma a Kateřina Svítilová, dále Šimon Vopelka, Michal Krupil a Adéla Pražáková a poslední trojicí byli Vendula Janáková, Karolína Urbanová a Michaela Lindnerová. Všechny trojice uspěly a odnesly si zlato.
Ve dvojicích pak Kateřina Svítilová a Tomáš Hlava si odnesli zlato, Adéla Pražáková a Šimon Vopelka vybojovali také první místo, Jan Hačka a Vendula Janáková taktéž zlato. Radomír Pešek a Michaela Lidnenrová vybojovali druhé místo a Pavel Martianov a Karolína Urbanová si odnesli ve dvojicích bronzovou medaili.
V jednotlivcíh za mladší žáky D soutěžili: Tomáš Hlava, Matyáš Vágner, a Martin Mrkos, Martin si odnesl zlato, Matyáš bronz, Tomáš byl čtvrtý. V Mladších žácích C Martin Tyma obdržel stříbro a Lukáš Dvořák bronz.Za starší žáky C soutěžili Michal Krupil a Šimon Vopelka, Šimon získal druhé místo a Michal zústal na čtvrtém místě. Další kategorií byli starší žáci D, zde jsme měli úplně poprvé nováčky, kteří zabojovali a Stanislav Krátký skončil na prvním místě, Jan Rod na místě druhém a David Karpíšek a Jan Krátký obdrželi čtvrté a páté místo.V juniorech C vybojoval Jan Hačka první místo, Radomír Pešek stříbro a Pavel Martianov bronz. Náš nejšikovnější bojovník Milan Hoang tentokrát zabodoval v kategorii Junioři B, a zvítězil.
Za mladší žákyně D závodila úplně poprvé Karolína Toroková, která získala bronz.V mladších žákyních C si odnesla Kateřina Svítilová zlato.Za starší žákyně D závodila Sabina Salátová, která skončila na prvním místě, a poprvé také Sabina Minářová, která získala stříbro.Kategorii starších žákyň C vyhrála a zlato si odnesla Adéla Pražáková.Za juniorky D soutěžila Michaela Lindnerová a poprvé Tereza Tesařová.Michaela získala zlato a Tereza stříbro.Poslední kategorií byly juniorky C, Vendula Janáková skončila na prvním místě a Karolína Urbanová na místě druhém.Po skončení turnaje jsme shlédli další taneční vystoupení skupiny TS Bohemia a Taneční školy pana Matyáše. Následovalo vyhlášení celkových výsledků. Pro náš klub to bylo krásné překvapení, kdy s celkovým počtem 77 bodů náš klub SK Kyonggi Kwon zvítězil a odnesl si pohár pro vítěze a dále krásný putovní pohár. Pro všechny to bylo nádherné zakončení turnaje a doufáme, že bojovníci neusnou na vavřínech a budou se stále zdokonalovat a pilovat techniky a připravovat se na další závody.

Cobra Cup 2012

2012-03-19
Cobra Cup 20129.ročník Cobra Cup 2012

Dne 17.3.2012 se závodní tým SK Kyonggi Kwon vydal na turnaj Cobra Cup v poomse a kyoruggi do Prahy. Závodů se zúčastnilo 16 bojovníků. Po registraci měli závodníci zhruba hodinu na rozcvičení, než turnaj začal. Dopolední blok patřil soutěžím v poomse a to nejdříve ve trojicích a poté ve dvojicích.
Ve trojicích jsme měli 9 závodníků, z nichž si zlato vybojovali Tomáš Hlava Káťa Svítilová a Martin Tyma, dále Vendula Janáková, Karolína Urbanová a Míša Lindnerová a bronz získali Šimon Vopelka, Michal Krupil a Adéla Pražáková.
Také ve dvojicích jsme měli nemalý úspěch, kde zlatou medaili vybojovali Tomáš Hlava s Káťou Svítilovou, Adéla Pražáková a Šimon Vopelka a Karolína Urbanová s Michaelou Lindnerovou. Stříbro si pak odvezli Honza Hačka s Vendulou Janákovou a Martin Tyma s Matyášem Vágnerem.
Poslední kategorií v poomse byli jednotlivci, zde postupně zvítězili a první místo obdrželi Káťa Svítilová, Martin Tyma, Šimon Vopelka, Adéla Pražáková, Michaela Lindnerová, a Milan Hoang.Druhou příčku obsadili Honza Hačka, Tomáš Hlava, Vendula Janáková, Karolína Urbanová a Sabina Salátová, pro kterou to byly její úplně první závody. Brozovou medaili získal Pavel Martianov.

V soutěži týmů v poomse jsme tentokrát vybojovali krásné druhé místo. Celkem náš tým získal 18x zlato, 9x stříbro a 4x bronz v poomse.
Po polední přestavce začal odpolední blok soutěží, tentokrát již v kyoruggi. Zde jsme měli čtyři závodníky. Jako první bojoval Martin Tyma, který bohužel nepostoupil. Dále Standa Krátký, který sice bojoval s velkým nasazením, ale nad svým soupeřem také prohrál. Po dlouhém čekání přišel na řadu Honza Hačka, svůj zápas vyhrál a získal zlatou medaili. Posledním bojovníkem byl Lukáš Dvořák, který měl silného soupeře z Polska, Lukáš je bojovník, který se nevzdává a ve vyrovnaném boji vyhrál a postoupil o zlato. V posledním boji byla síla bojovníků opět vyrovnaná, a Lukáš přes velkou snahu prohrál o jeden bod a získal zaslouženou stříbrnou medaili.

Závěrem děkujeme všem závodníkům za účast a skvělé výsledky a trenérovi za perfektní přípravu bojovníků na tyto závody.Další poděkování patří rodičům, kteří pomohli s dopravou bojovníků...