Vítěz Technické národní ligy Taekwondo 2011
Stříbrný tým z Dětského evropského šampionátu 2012

ZÁVODY

Open Challenge Cup 2011 - Tongeren, Belgie

2011-03-06
Open Challenge Cup 2011 - Tongeren, BelgieV pátek ráno 4.3.2011 vyrazila pod vedením mistra Lee Youn Jae a trenéra Petra Limprechta česká výprava reprezentantů na tisíc kilometrů dlouhou cestu do Belgie do města Tongeren na mezinárodní turnaj v TAEKWONDO WTF - technických sestavách poomsae.
I přes namáhavou desetihodinovou cestu se Milan Hoang vrhl do sobotní soutěže s nadšením a odhodláním, což přineslo Milanovi a našemu CBU nádherné 1.místo v kategorii 11-13 let.
Milan je součástí reprezentace ČR v Poomsae, s touto výpravou přivezli celou řadu medailových umístění. Téměř všem z výpravy se houpe na krku medaile z lesklého kovu.
Co se týká soutěže teamu, tak druhé místo v teamech, patřilo právě české výpravě, která hravě konkurovala ostatním zemím Evropy .
Všem gratulujeme,ale především Milanovi za skvělou reprezentaci CBU a České Republiky.

:: FOTOGALERIE

COBRA CUP 2011

2011-02-07
COBRA CUP 2011Dne 6.2.2011 se v Praze konal turnaj v Poomsae COBRA CUP 2011. Tohoto turnaje se zúčastnilo cca 10 klubů z celé ČR, kde náš oddíl patřil konečně mezi početnější výpravu.
Níže uvedení sportovci podstoupili velice náročnou přípravu, kde tréninky byli až 5x týdně. Toliko tréninků bylo převážně kvůli začátečníkům, kteří se rozhodli na tyto závody připravit a zkusit štěstí v Taekwondo Poomsae. Ani chřipková epidemie nám nezabránila tomu, abychom se řádně a čestně poprali o stupínek vítězů v kategorii Teamů ČR. Bohužel pouze 3 body nás oddělovali od první příčky v teamech ČR. První místo v teamech si odvezl klub HANSOO, kterému i tímto gratuluji. Na druhém místě se umístil náš klub SK KYONGGI KWON a na třetím místě skončil klub TAEHAN, kterému též gratuluji. Vážíme si všech dobrých závodníků a druhé místo v teamech s převážně začátečníky a známka toho, že něco děláme dobře a když se budeme snažit ještě více, pokusíme se vyhoupnout až na příčku první. Závodníky máme velice talentované a jelikož jich je nyní konečně opravdu mnoho nebudu se zde vyjadřovat ke každému, ale jednoho bojovníka zmínit musím a chci:
Jedná se o naší nejmenší bojovníci Káťu Svítilovou, která ve svých 5ti letech jakožto nejmladší závodnici turnaje předvedla vskutku neuvěřitelný výkon a nechala daleko za sebou své soupeřky. Káťa je velice talentovaná bojovnice a já jsem nesmírně rád, že navštěvuje náš oddíl a pomáhá mu svými výsledky. Káti to byl první turnaj a hned neskutečný skok k prvnímu místu, přiznám se, že při focení Káti při sestavě mi šly slzy dojetím do očí, jak tak malá bojovnice může předvést něco tak pěkného jako jsou sestavy v Taekwondo, moc děkuji Kátě za luxusní výkon.
Také chci poděkovat i ostatním bojovníkům, kteří mě nesmírně překvapili a potěšili svými výkony. Vážená výpravo, moc vám děkuji za super výsledky, za super neděli a za maximální podporu našeho klubu, kterou jste vyjádřili svými výsledky, DĚKUJI VÁM MOC MOC, MÁM Z VÁS VELIKOU RADOST. Na soustředění rozebereme chyby a oslavíme váš úspěch.
Poslední poděkování patří všem rodičům, kteří nám pomohli s dopravou.
Děkuji velice moc: Bláhům, Tymům, Krupilům, Svítilům, Pražákům, paní Dvořákové, Hudínkům – děkuji vám moc

V soutěži teamů se SK Kyonggi Kwon umístil na 2.místě se ziskem 22 medailí a 7 pohárů.

2010-12-31
Mistrovství České republiky Poomse 2010Dne 4.12.2010 se v Mělníku konalo již II.Mistrovství ČR Poomsae 2010.( I. MČR pořádalo právě CBU v Ústí nad Labem. Jsem rád, že právě Hansoo klub převzal štafetu a rozhodl se uspořádat MČR v Poomse.) Tohoto mistrovství se zúčastnilo cca 10 klubů z celé ČR, kde náš oddíl patřil mezi nejmenší výpravu na MČR v počtu 4 závodníku (Krupil, Pešek, Honag, Hien)……., ale…… myslím si, že naši reprezentanti nemohli udělat více než udělali……., ale k tomu se dostanu na závěr.
Jako první nastoupil v sestavách jednotlivcích Michal Krupil. Michal patří mezi nejaktivnější bojovníky v CBU a to především díky obětavé mamince. Michal s přehledem porazil svých 7 soupeřů a získal skvělý titul Mistr ČR pro rok 2010…gratulujeme Míšo. Jako druhý nastoupil na řadu Milan Hoang a Radek Pešek, kteří se bohužel vzhledem ke stejnému věku potkali v jedné kategorii. Milan byl, je a vždy bude jasným favoritem své kategorie, jeho propracovaná a poctivá technika ho dostala na první místo a tím pádem i získal titul Mistr ČR pro rok 2010, Radek se umístil hned za ním a též svojí technikou, která byla lepší než u konkurence dokázal, že jdeme správnou cestou, Radek získal titul Vicemistr ČR pro rok 2010…..Milane a Radku moc gratulujeme.Poslední v řadě jednotlivců byla naše dospělačka Zlatka Hien, která získala titul Vicemistr ČR pro rok 2010…i tobě Zlatíčko děkujeme a gratulujeme.Další naše disciplína byla soutěž v párech, kde nás reprezentovali Zlatka a Milan a jak jinak než zlatá medaile opět připadla na jejich krky, moc gratulujeme.Poslední disciplina byla soutěž v trojicích, kde nastoupili Zlatka, Milan a Michal a dokázali se svými žlutými pásy porazit trojici skládající se ze zeleného pasku, zelenomodrého pásku a černého pásku, pro mě to byl šok, když jsme viděl, že tak nízcí pásci porazili o tolik zkušené pásky. V této kategorii jsme opět získali zlatou medaili….opět moc gratulujeme.

V soutěži teamů jsme si vybojovali skvělé nečekané 4. místo.

Slovo trenéra: Chci všem čtyřem moc poděkovat za super reprezentaci a poděkovat, že bojovali za naše CBU, dlužím vám víc J (monster). Jsem moc rád, že jste dokázali něco co jsem fakt nečekal. Aby nás vyšvihli pouze 4 lidi hned pod stupínek vítězů, tak s tím sem fakt nepočítal, moc vám děkuji a věřím, že příště stupínek vítězů bude náš i v teamech, máme při už nové talenty v začátečnících. Ještě jednou vám moc děkuji…MÁM Z VÁS RADOST…. Další díky patří paní Krupilové za super buchty.

:: SÍŇ SLÁVY

S Novým rokem nové stránky

2010-12-31
S Novým rokem nové stránkyStarší informace o našich úspěších na závodech naleznete v archivu našeho původního webu ZDE