Nejlepší sportovní kolektiv Jihlavska do 15 let za rok 2011
Vítěz Technické národní ligy Taekwondo 2011
Stříbrný tým z Dětského evropského šampionátu 2012

NAŠE AKCE


Doubravka 2013 - Zimní soustředění

2013-02-26 
Doubravka 2013 - Zimní soustředěníJako již tradičně v únoru (12.2 – 16.2.) jsme vyrazili na zimní soustředění. Již po čtvrté na stejné místo, kam se rádi vracíme – Chata Doubravka u Chotěboře s dětmi z Jindřichova Hradce, Dačic, Telče a hlavně Brtnice. Tentokrát zaměřené na kop Yop Chagi.
Opět jsme prožili příjemné soustředění a mám pocit, že asi nejvíc v pohodě. Děti se snažily, jak na trénincích i ve volném čase. Rozděleni na tři skupiny podle kupů probíhaly tréninky dopoledne, odpoledne a večer sebeobrana. Kdo neměl zrovna trénink, užíval okolní přírody. Sněhu bylo tak akorát, jak na hraní i procházky.
Čtvrteční odpoledne děti trénovaly pod vedením mistra Lee, který i přes bílé silnice přijel a věnoval jim svůj čas. Mockrát mu děkujeme za předvedení nových věcí a nového systému pro hodnocení jednotlivých bojovníků. Opět to byl velký zážitek pro všechny zúčastněné. A těšíme se na další setkání v Praze nebo Dačicích.
Čtyři dny nám utekly jako voda. Všem kdo se zúčastnili, děkuji za příjemné chvíle a těším se s Vámi na další soustředění, tentokrát letní na Poslově mlýnu u Mácháče a v Chorvatsku.

:: FOTOGALERIE

Technické zkoušky CBU Vysočina

2012-12-17 
Technické zkoušky CBU VysočinaDne 16.12.2012 proběhla technická zkouška pod vedením korejského mistra Lee Youn Jae 7.dan TKD WTF a udělování nových těchnických stupňů.
Všech 26 zkoušených bojovníků uspělo a já jim tímto gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů v korejských bojových umění.
Děkujeme mistrovi za pomoc a pochvalu našich dovedností a těšíme se na pravidelné semináře v Dačicích, vždy jednou za měsíc ve čtvrtek.

Také děkuji za pěkný a sladký dárek pro mistra v podobě dortu, který připravila paní Krupilová....

:: FOTOGALERIE

II. Seminář Ústí nad Labem

2012-11-13 
II. Seminář Ústí nad LabemDalší seminář v Ústí nad Labem, bohužel neměl kdo fotit, tudíž máme fotky jen z naší odpolední akce :)
Děkuji rodičům Honzi Roda za zapůjčení automobilu a všem zúčastněným za super víkend...

:: FOTOGALERIE

Vánoční Fitbox v Rockhillu

2012-11-05 
Vánoční Fitbox v Rockhilluahoj,
nechci strašit, ale pomalu a jistě se blíží zima a s ní spojené nejhezčí svátky v roce, proto jsme společně se sportcentrem Rockhill pro vás připravili speciální kurz fitboxu, který bude ukončený večeří a přípitkem.....všichni, kdo máte chuť na tuto akci, hlase se na www.cbuvysocina.cz/fitbox..

těším se na všechny nadšence
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 

INFOBOX


ZŠ Harrachov

ZŠ Harrachov

KONTAKT

Petr KonradPetr Konrád
tel: 606 567 012, email
předseda CBU a trenér
certifikáty a akreditace


HOSTUJEME NA

banan webhosting

TAEKWONDO FEDERACE

taekwondo federace

VSTUP PRO REGISTROVANÉcbu na facebooku

Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

Seo servis

HOME CBU Vysocina SK Kyonggi Kwon World Taekwondo Federation Czech Taekwondo Federation